"ממחר דיאטה"

"אחרי החגים, אני מתחייב לעשות ספורט"

כולנו מכירים את המשפטים הללו, לרוב אילו הן הבטחות לא ממומשות. כמה קל לנו לעגל פינות כלפי עצמנו.

אנשים רבים מתקשים פעמים רבות לעשות את הצעד המשמעותי לקראת ירידה במשקל או כפי שהרפואה הסינית מאמינה, לעשות שינוי לטווח ארוך. הרפואה הסינית אינה מעודדת דיאטה, היא מעודדת שינוי בהרגלי התזונה כדי למנוע מצב של אקורדיון, ירידה ועליה בלתי נפסקת במשקל. הרפואה הסינית מאמינה בשינוי הרגלים למען ירידה איטית אך מאוזנת, שינוי באורח החיים כדי לרדת במשקל, כדי לאכול נכון ובריא.

אחת הדרכים לעשות את השינוי בחיים לקראת ירידה מאוזנת ומבוקרת במשקל היא קבוצות הרזייה.

לקבוצות הרזיה יש כוח מיוחד:

1. כשאנחנו יורדים במשקל בקבוצה, אנחנו מתחייבים בגלוי, מצהירים בפני כולם. אין לאן לברוח , יש משקל משמעותי למילים שלנו כלפי עצמנו וכלפי החברים בקבוצה.

2. בדיוק כמו שאנחנו מייעצים לאחרים, כך אנו מחויבים ליישם את העצות שלנו, משמשים דוגמה.

3. בקבוצות הרזייה המפגשים הם קבועים, מאפשרים להיות עם היד על הדופק, מייצרים מסגרת של עמידה ביעדים.

4. אמפתיה- אנשים שנמצאים באותו מצב כמו שלך, מבינים, קשובים, מחזקים אחד את השני.

5. בקבוצת הרזייה יש לעיתים תחרותיות סמויה/גלויה מי מוריד יותר ולכן נרצה להוכיח שהצלחנו.

6. פעמים רבות כשאנחנו רואים הצלחות של אחרים, אנחנו מבינים שזה אפשרי, מדרבן אותנו קדימה לעבר המטרה שלנו.

7. הקבוצה נמצאת שם בשבילך גם אחרי שירדת במשקל, יצירת קשרים וחברויות, הכי כיף ביחד, במקום לבד.

8. טיפים/עצות – כל אחד משתף בחוויות שלו, בקשיים שעבר ומה גרם לו להצליח ולהתגבר על המכשולים. באופן זה אנחנו לומדים אחד מהשני מהטעויות ומההצלחות.

קבוצות הרזיה מציבות מראה מול העיניים, אפשר לבכות יחד, להתייאש יחד ובעיקר להצליח יחד, מאפשרות לצעוד על מסלול נכון- ביחד

כאשר קבוצות ההרזיה מלוות על ידי איש מקצוע, ערכן עולה שכן הן הופכות מעוד מפגש חברתי למפגש מקצועי ומעשיר. איש מקצוע אשר מנחה את המפגש, מלמד אילו ויטמינים חיוניים לגוף שלנו, אילו מזונות מנפחים את הקיבה, אילו מזונות בריאים יותר, מקנה טיפים לצריכה נכונה של ירקות, פירות, מאכלים מיוחדים, מתכונים למאכלים שבריאים לנו ויעזרו לנו לרדת במשקל. ה

נחייה נכונה של מאמן, מלמדת אותנו איך להתייחס לגוף שלנו, איך להכיר אותו טוב יותר, היכן נקודות התורפה והיכן החוזקה. אפשר לשאול שאלות, לקבל הכוונה משותפת, ליווי אישי גם אחרי שעות המפגש. יספק לנו הקניית הרגלים חיוביים שיעזרו לבנות תשתית חזקה לגוף, בדגש על חיזוק ושיפור מערכת החומרים ומערכת העיכול, לצד לימוד ועבודה רגשית. אלו יבטיחו יציבות בהורדה במשקל.

יתרון בקבוצות הרזייה להורדה במשקל בדיקור סיני, בפרט כאשר היא משולבת עם פעילות גופנית הוא בית אחד להכל : אימון גופני לצד דיקור והקניית הרגלי אכילה. מייצרות הרגלים נכונים, בריאים יותר, מאפשרים להיות עם היד על הדופק , לעקוב אחרי הירידה ואפילו ליהנות מתהליך ההורדה במשקל.

לבירורים על קבוצות הרזיה בהרצליה ומועדים חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: