דיקור סיני לחרדות

חרדה מאופיינת במתח תמידי, פחד בעוצמה גבוהה, אשר מופיע בסיטואציות שונות וזמנים שונים. חרדה פוגעת באיכות החיים של האדם, לעיתים אף משתקת אותו. היא יכולה לגרום לתחושת אי נוחות וקושי בתפקוד היום-יומי.

המאפיינים הפיזיים של חרדות הינם: דפיקות לב מואצות, סחרחורות, בחילות, יובש בפה ועוד.

עפ"י הרפואה הסינית, הגורמים לחרדה הינם חוסר דם ותקיעות של אנרגיית הגוף, כלומר תקיעות של הצ'י. כדי לטפל בחרדות יש לאבחן את המטופל ולהבין מה הסיבה שגרמה לחרדה להתפרץ, לבחון את שורש הבעיה.

הרפואה הסינית מציעה דרכים רבות לטיפול בחרדה: טיוונה (טיפול במגע) צמחי מרפא, שינוי תזונה, דיקור סיני לחרדות.

טיפול בחרדות – דיקור סיני לחרדות – איזון והרגעה של הגוף

טיפול בחרדות באמצעות דיקור סיני מאזן את הגוף, מרגיע, נוגע בנקודות החולשה והכאב, מאפשר להציף את הקשיים דרך הטיפול, להבין את מקור הבעיה, לאפשר לגוף להתמודד ולקבל את הטוב בצורה המקסימלית.

לרוב, כאשר מטפלים בחרדה, נהוג להחדיר מחטים באזורים שמטרתם להרגיע, להשקיט את הגוף והנפש. המחטים יוחדרו במצח, בנקודה שבין העיניים (או כפי שנהוג לכנות, העין השלישית), מאחורי הראש, מרידיאן הלב, אפילו במרפקים. הנקודות הללו מניעות ומרגיעות את הנפש.

אופי וזמן הטיפול משתנים בהתאם לעומק הבעיה, איך הגוף מגיב לחרדה ואיך הגוף מגיב לטיפול. ככל שהקושי והפחדים עמוקים -הטיפול יהיה עמוק יותר. יחד עם זאת, כבר מהשלב הראשון, אפשר להרגיש הקלה, שחרור של הפחדים.

טיפול סיני לחרדות הינו תהליך שמטרתו לחזק את המערכת. לכן, במקביל לדיקור וכדי לחזק את הגוף והנפש, חשוב להקפיד על עבודה בבית: שינוי תזונה, מודעות לאורח חיים בריא, שתייה מרובה של מים.

מתי מזהים הצלחתו של טיפול בחרדות באמצעות דיקור סיני?

מטופל שצרך במשך תקופה תרופה מרגיעה והצליח להוריד את המינון או להפסיק עם התרופה לחלוטין, מטופל שמרגיש רגוע ושליו יותר, מתמודד היטב ובקלות עם הפחדים, מרגיש הקלה, אוויר לנשימה. אז נוכל לראות כי הדיקור הסיני הצליח למתן את החרדה ואפשר להתמודד עם מתחים.

לסיכום, טיפול בחרדות באמצעות דיקור סיני מספק רוגע נפשי, הקלה, שחרור של הגוף והנפש. תזונה בריאה ומאוזנת, צמחי מרפא וטיפול במגע יחזקו ויתמכו בטיפול.

לקביעת טיפול בחרדות וייעוץ חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: