תוכלו להזמין אותנו להרצאות וטיפולים

חייגו עכשיו ושריינו לכם את אחת ההרצאות שלנו! 052-6756770

1.רפואה סינית בעידן המודרני – זו הרצאת בסיס לרפואה סינית איך היא משתלבת בחיינו, מושגים בסיסים שיסבירו מהי הרפואה הסינית, מהו הדיקור הסיני שכולם מדברים עליו ואילו מחקרים יש בנושא המראים את יעילותו.
כחלק מהרצאה זו אתן מספר טיפים מיוחדים בנושא תזונה נכונה, הורדה במשקל ואורח חיים בריא, וכמובן שנדגים את הדיקור הסיני למספר משתתפים.
2.רפואה סינית ורעלים – ההרצאה השנייה מדברת על רעלים היכן הם נמצאים ואילו נזקים הם עושים לגופינו.
נדבר על הרעלים מנקודת המבט של הרפואה הסינית איך היא יכולה לעזור להוציא רעלים מגופנו, ואיך ניתן לאבחן מהם הנזקים שהם גרמו לנו.
אסביר איך הדיקור הסיני עוזר לאזן את הגוף ולהוציא את הרעלים בצורה נכונה ומאוזנת
כחלק מההרצאה אתן למשתתפים תפריט מיוחד שעוזר לנקות רעלים מגופנו וכן טיפים נוספים.
3.רפואה סינית וחמשת האלמנטים – ברפואה הסינית קיימים 5 אלמנטים שמקושרים לאיברים הפנימיים וגם לאופי שלנו, בהרצאה מרתקת  זו אדבר על אילו טיפוסים קיימים לפי האלמנטים, אילו מחלות נוצרות בגופנו בגלל חוסר האיזון ואיך ניתן לפתור אותם בכצרת כלים פשוטים של הרפואה הסינית בכלל, והדיקור הסיני בפרט.
הרצאה מרתקת בה המשתתפים ילמדו על עצמם רבות דרך האופי וההתנהגות שלהם ביום יום.
וכן נדבר על תזונה מותאמת לכל אלמנט ואיך ניתן לעזור לגוף דרך התזונה.
4. תוכלו להזמין אותנו לערוך אצלכם את הקבוצות שלנו להורדה במשקל ואורח חיים בריא בשילוב של דיקור סיני, תזונה ופעילות גופנית בשיטה ייחודית, נוכל להתאים את הקבוצות בהתאם לעובדי הארגון שלכם כדי לשפר ולעורר את האנרגיה והפרודוקטיביות של העובד. לפרטים נוספים לחצו: קבוצות הרזייה