לצד טיפול בכאבי ראש, עצירות, מיגרנות, מחלות שונות חוזרות ונשנות. הרפואה הסינית מציעה מענה בכל הקשור לטיפולי פוריות. הן כטיפול מונע בטרם הכניסה להריון והכנה של הגוף לטיפולים הקונבנציונליים והן על ידי חיזוק הגוף במהלך טיפולי הפוריות, אשר יאפשרו לאישה להיקלט במהירות וישמרו על הרחם במהלך ההיריון.

איורים חסומים אשר מקשים על קליטה להריון

הרפואה הסינית מאמינה כי חסמים במרידיאנים באזורים שונים בגוף כמו: הכליות, הכבד או חוסר דם, יכולים ליצור קשיים להיכנס להריון. הדרך לשחרר את החסמים נעשית דרך דיקור סיני פוריות.

דיקור סיני פוריות מתחיל בתחקור, אבחון. בדיקה של הדופק, בדיקת לשון ולאחריהם, בניית אסטרטגיה טיפולית. המטרה לזהות היכן יש חוסר איזון בגוף, היכן יש חסימות במרידיאנים. להבין מהם האיברים בגוף אשר יש בהם חוסר אנרגיה או עודף אנרגיה אשר גורמים לבעיות פוריות האם האישה סובלת מחוסר דם שיוצר חוסר הזנה באיזור הרחם והביציות ולכן יש צורך לדקר את האיזור. האם יש קור באיזור הרחם שמונע ממנו להתפתח באופן הרצוי, אז יבחר המטפל לחמם את האיזור על ידי דיקור סיני ושילוב צמחי מרפא לחיזוק הפוריות.

מתי מומלץ להגיע לדיקור? בדיוק כמו שמכינים גוף לניתוח, כך מומלץ להכין את הגוף לפני הכניסה להריון וטיפולי הפוריות בפרט. משום שאז הגוף יהיה חזק ובשל, מחובר לתהליך, לתגבר אותו ולחזק את היכולות לטיפולי הפוריות ושמירה על ההיריון.

השפעתו של הדיקור הסיני על טיפולי הפוריות

דיקור סיני לפוריות מאפשר לא רק קליטה כי אם תמיכה בגוף, במערכת התחתונה, הזנה של הגוף אשר מושפע מהורמונים, יגרום לו לעבוד בצורה טובה יותר ולהתמודד יותר טוב, כדי שזרע וביצית יפגשו יותר טוב ותהיה כניסה להריון. לאחר מכן ליווי: חיזוק, שמירה על ההירייון ועוד.

במקביל לאישה המטופלת, לעיתים, יהיה צורך לשתף את בן הזוג בתהליך: שינוי אורח חיים, שתייה מרובה, יצירת מודעות לגוף בריא. ייתכן, אך לא בהכרח כי בן הזוג סובל אף הוא מחסמים בגוף אשר מקשים על כניסה להריון.

לסיכום, טיפול משלים של הרפואה הסינית ודיקור סיני בפרט בפוריות מאפשר לחזק טיפול בטרם הכניסה להריון מאפשר הכנה של הרחם והגוף ושמירה על ההיריון הקיים.

להתייעצות או / ו קביעת טיפול חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: