מיגרנה היא תופעה נפוצה בקרב האוכלוסייה. כאב עמוק הנמשך בין מספר שעות למספר ימים. מגרנה מאופיינת בכאב טורדני, חד ועמוק, ההולך ומתגבר בהדרגה עד כדי קושי בתפקוד היום-יומי. הכאב מחריף בייחוד בעת חשיפה לאור ולרעשיים סביבתיים. הסובלים ממיגרנה יהיו רגישים לריחות חזקים, יחושו בחילה, לעיתים סחרחורות ולכן במהלך המיגרנה, יזדקקו לשקט ומנוחה.

כאב ראש לעומת זאת, אף הוא מאופיין בכאבים חזקים, אך אינו מגיע למצב שבו המטופל יחוש שיתוק, כי אם תחושת אי נוחות.

ייחודיות דיקור סיני למיגרנות

הרפואה הקונבנציונאלית מציעה טיפול אחד לכלל האוכלוסייה, כדור אחד לכאבי המיגרנה המתאים לכולם. הרפואה הסינית לעומת זאת מבדילה בין מטופל למטופל. הבחירה בדיקור סיני למיגרנות מזהה את מקור הכאב, מקור החסימה. זו הסיבה שכל טיפול מתחיל באבחון, בדיקת הדופק מחדש והתאמה של דיקור סיני למיגרנות שיתאים למקרה של אותו המטופל בהתאם למצבו הנוכחי.

לאחר האבחון, המטפל יחדיר מחטים באיזורים החסומים אשר מטרתם לשחרר את הצי' כדי לאפשר לגוף לבצע את פעולת הריפוי הטבעית שלו. הטיפול יכול לקחת בין 20- 40 דקות לערך.

המטרה בדיקור סיני למיגרנות היא לכבות שריפות, להקל באופן מידי על הכאבים ולמנוע כאבי מגרנה בהמשך. לצד איזון עם התזונה, צמחי מרפא, לקלף בהדרגה את שכבות הבצל ולמצוא את חוסר האיזון של הגוף. כפתרון נקודתי וכמניעה לעתיד. דיקור סיני למיגרנות יעיל כמובן גם לכאבי ראש חזקים.

חשוב לציין כי דיקור סיני למיגרנות יעיל גם בכאבי ראש חזקים. לעיתים, אלו הסובלים מכאבי ראש, יסבלו יותר מאלו שסובלים ממיגרנות משום שהם לא ימהרו לקבל טיפול בזמן.

דיקור סיני למיגרנות- טיפול יעיל לטווח הארוך

ההשקעה הראשונית משמעותית. חשוב להתמיד, להגיע לטיפולים, לחזק את הגוף לא רק בזמן הטיפול בקליניקה כי אם בבית ע"י תזונה נכונה, שתייה מרובה של מים, חיזוק הגוף באמצעות צמחי מרפא ועוד. אלו יאפשרו לבנות את אבני היסוד של הגוף, לחזק את הבסיס כדי שיהיה יציב ואיתן. דיקור סיני למיגרנות לצד טיפול טווינה (טיפול במגע) מחוזק עם צמחי מרפא, מספק הקלה לטווח המידי ונותן פתרון לטווח הארוך.

להתייעצות או / ו קביעת טיפול במיגרנות חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: