כאבי גב הם תופעה שכיחה בקרב האוכלוסייה ויכולה להיווצר בשל סיבות שונות

כאבי גב הם תופעה שכיחה בקרב האוכלוסייה ויכולים להיווצר בשל גורמים שונים: פריצת דיסק, שחיקת סחוס בחוליות הגב, פגיעה בעמוד השדרה , יציבה לא נכונה, כאבים במהלך ההיריון, כאבים שנובעים מתאונה או פגיעה פיזית.

דיקור סיני לכאבי גב – שחרור חסמים והקלה על כאבים

אחת הדרכים לטיפול בכאבי גב היא על ידי דיקור סיני. דיקור סיני בכאבי גב מספק תמיכה לכל הגוף ולא רק לגב עצמו. זוהי מערכת משולבת העובדת בסינכרון מדויק: כאשר נוגעים באיזור אחד, שאר האיזורים בגוף מושפעים באופן ישיר ולכן יעילות הטיפול גבוהה, לכן פעמים רבות כאשר מגיעים לטיפול בדיקור סיני לכאבי גב, יחוש המטופל הקלה באזורים אחרים.

מטרת העל של הטיפול היא לאתר את סיבת הכאב ומקור החסימות כדי למנוע חזרה של הכאב בעתיד ולחזק את כל המערכות בגוף לטווח הארוך. מטרת הטיפול היא להקל על תחושת הכאב, לאפשר להתנהל בשגרת היום יום במינימום כאבים. בפריצת דיסק למשל, דיקור סיני יכול לעזור בהקלה על הכאב ובשיקום הגוף.

דיקור סיני לכאבי גב, מתחיל באבחון המטופל על ידי תשאול ובדיקת לשון, לאחריו בניית אסטרטגיה טיפולית. מטרת הטיפול לשחרר את החסמים בגוף, לאפשר לצ'י, כוח הריפוי הטבעי לעבוד. לאחר האבחון ואיתור הנקודות החסומות, המטפל יניח את המחטים על האזורים החסומים. המחטים הן סטריליות ואינן מכאיבות כלל למטופל.

דיקור סיני לכאבי גב כאמור, אינו מכאיב, מקל באופן מידי על הכאב, מוריד עומס מהשרירים שעוטפים את מקור הכאב ובמקביל משחרר את החסמים, אלו שמקשים על האנרגיה בגוף לעבור, לאפשר להתנהל בשגרה היום יומית במינימום כאבים, לעזור לכוח הריפוי הטבעי של הגוף למצוא דרכים כדי להוריד עומס ולחץ מהגב.

מדוע לבחור בדיקור סיני לכאבי גב ?

הרפואה הסינית מאמינה כי יש לטפל בשורש הבעיה, למצוא פתרון יעיל לטווח הרחוק, פתרון אשר יעזור לבנות את הגוף, להקל על הכאב באופן כזה שלא יחזור בעתיד. בחירה בדיקור סיני לכאבי גב מקלה על הכאב, מאפשרת התנהלות יעילה ביום יום, לעזור לשיקום הכאב.

לצד דיקור סיני וכחלק משינוי ההתנהלות היום יומי ישנם טיפולים משלימים מומלצים אשר יכולים לחזק ולהקל על הכאב, לעזור לגוף להתרפא, בשילוב עם דיקור סיני לכאבי גב יובילו להקלה הכאב. ניתן למשל לשלב צמחי מרפא שיחזקו את הגוף, טיפול בטווינא, שינוי התזונה, יוגה ופילאטיס שיקומי לחיזוק השרירים וגמישות. אלו יחזקו את אבני הבניין של הגוף ויעזרו לו להתרפא ולהתחזק במהירות ולטווח הרחוק.

לקביעת טיפול בכאבי גב וייעוץ חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: