כאב הוא תחושה לא נעימה שעוברת בגוף הוא יכול להיות נקודתי, באיזור ספציפי בגוף, יכול להיות כאב כרוני, טורדני אשר נמשך לאורך זמן. מטרת הכאב היא לסמן לנו שמשהו לא תקין בגוף וכי עלינו ללכת להיבדק. כלומר, הגוף מאותת לנו לפנות לעזרה.

אחת הדרכים לטיפול בכאב, מכל סוג, היא על ידי דיקור סיני. דיקור סיני לכאבים הינה שיטה אחת מיני רבות, חלק ממכלול הרפואה הסינית אשר מטרתה לסייע בשיכוך כאבים לצד מניעת הכאב בעתיד. כאב מתורגם ברפואה הסינית כאשר אין זרימה חלקה של הצ'י. אז, נוצרת תקיעות בגוף, כוח הריפוי לא יכול להגיע מיעד אחד לאחר בצורה חזקה ולכן נוצר בגוף כאב. כיצד עובד הדיקור? כאשר המטפל מניח את המחטים בגופו של האדם, הוא למעשה משחרר את החסמים ואז הגוף עובד בצורה טובה יותר והכאב מתפוגג.

יתרונות דיקור סיני לכאבים:

1. מסייע בכאבים באופן נקודותי (למשל כאב בברך) ומסייע בכאב מערכתי , כלומר כאב שנמצא באיזורים שונים בגוף. בנוסף, דיקור סיני לכאבים מקל על כאב כרוני וכאב אקוטי.

2. מאפשר מניעת הכאב בעתיד.

3. טיפול טבעי, ללא צורך במתן תרופות.

4. דיקור סיני לכאבים משחרר חומרים כמו סרטונין, אדרופינים, אשר גורמים לשיכוך כאבים, גורם למצב רוח טוב אשר משפיע אף הוא באופן ישיר על המטופל. שכן ידוע כי ישנו קשר ישיר בין גוף ונפש.

5. יעיל לטווח הארוך.

דיקור סיני לכאבים מיועד לא רק לטיפול בכאב אלא כמניעה. ביום יום שלנו, אנחנו נוטים לפנות לעזרה כאשר כואב לנו, אך הרפואה הסיני מאמינה בתחזוק הגוף, במניעה של הכאב בעתיד. אם אנחנו נטפל בעצמנו באופן סדיר וקבוע, אם נדאג שמראש לא יהיו חסמים, לא נחוש בכאב. האנרגיה של הצי' תעבוד באופן סדיר, תאפשר תחזוק הגוף בשגרה, לפני שהוא זועק לעזרה.

איך דיקור סיני עובד?

בגוף שלנו ישנן כ 365 נקודות דיקור, המפוזרות על מסלולים שונים אשר נקראים מרידאינים, כל מסלול, כל נתיב מתחבר לאיבר בגוף ולכן כאשר כואב לנו, ישנו איזור חסום לתנועה. מטרת המחטים היא לשחרר את האיזורים החסומים. המחטים הינן סטריליות, קטנות ולא מכאיבות.

השלב הראשון לפני תחילת טיפול דיקןר סיני לכאבים הוא לאבחן את מקור הבעיה, לתשאל את המטופל, להבין את מקור הכאב כדי להבין היכן להניח את המחטים. אורך הטיפול נע כ 30 דקות בממוצע ומשתנה בין אופי הכאב וממטופל למטופל.

דיקור סיני לכאבים יכול להתאים לכל סוגי האוכלוסייה: ילדים, תינוקות, מבוגרים, נשים בהריון. הוא אינו גורם לסיכון כלשהו משום שהוא טיפול טבעי .

לסיכום, דיקור סיני לכאבים הינו טיפול טבעי אשר מקל על הכאב ומשמש גם כטיפול מניעתי. משחרר את החסמים בגוף ויעילותו הוכחה לטווח הקצר והארוך.

לקביעת טיפול וייעוץ עבור דיקור סיני לכאבים חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: