חמש עובדות חשובות על דיקור סיני לילדים:

1. בדומה לאבחון מבוגרים, הבדיקה נעשית דרך תשאול, בדיקת דופק, איתור החסמים.

2. לא, זה לא כואב להם.

3. מומלץ לשלב עם טיפול משלים כמו טווינה, המשפר את המצב באופן מהותי.

4. מתאים לא רק לילדים חולים אלא כטיפול מונע.

5. בחירת מטפל לדיקור סיני עם התמחות בילדים תיצור חוויה נעימה עבור הילד .

הילדים שלנו רגישים, חשופים למחלות שונות: נזלת, דלקות חוזרות, היפראקטיביות, אלרגיות, סכרת נעורים, כאבי אוזניים, בטן, אסטמה, מחלת הפה והטלפיים. לאחר התשאול ואיתור החסמים אשר מקשים על הצ'י, כוח הריפוי הטבעי של הגוף לעבוד, מחדירים מחט עדינה, סטרילית וחד פעמית למספר שניות בודדות ומשחררים. הילד אינו חש בכאב וההקלה- מידית. הייתרונות הבולטים של טיפול מסוג הוא בהיותו ללא תופעות לוואי ויעילותו לטווח הארוך. דיקור סיני לילדים אינו משמש רק כהקלה של הכאב אלא כמניעה למחלות בעתיד.

הטיפול בילדים נעשה לא רק על ידי פעולת הדיקור כי אם בהסברה על התהליך, הרגעה, לאפשר לילד לסמוך על המטפל, כך הוא יוצר חוויה חיובית ומהנה מהדיקור הסיני. דרך משחק, הדמיה, דרך שיחה בגובה העיניים. הבחירה במטפל, מדקר סיני לילדים חייבת להיעשות באופן מושכל, מטפל שיהיה רגיש, עם התמחות בילדים.

כדי לחזק את הטיפול ולתמוך בו מומלץ לשלב דיקור סיני לילדים עם טיפול טווינה מגע אנרגטי שמאפשר לשחרר חסמים בגוף . אותם חסמים, אשר גורמים לכאבים, מחלות כרוניות, כאבים ועוד.

בנוסף, מהות הטיפול אינה רק דרך הדיקור סיני לילדים כי אם בלימוד הילד כיצד להתנהל נכון בבית. דפוסי ההרגלים של ילדנו פחות מקובעים וניתנים לשינוי ולכן הטיפול יעיל לטווח הארוך וקל ליישמו. ילדים לומדים על תזונה נכונה ובריאה, אילו מאכלים כדאי להם לאכול, ממה להימנע ועוד.

מתחילים שינוי מהבית, ההורים הם חלק בלתי נפרד מהתהליך שכן הם מהווים מודל חיקוי. התמיכה מהבית נעשית על ידי שינוי התזונה בבית, בישול מאכלים חמים, הימנעות משתייה מתוקה ולא מוגזת, הקפדה על אוכל בריא. תהליך שממנו כל המשפחה מרוויחה.

לסיכום, דיקור סיני לילדים לצד טיפול במגע, חיזוק התהליך בבית ושינוי אורח חיים, משפיע באופן מהותי כפתרון לכאב באופן מידי וכטיפול מונע.

להתייעצות או / ו קביעת טיפול חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: