דיקור סיני לדיאטה

דיקור במרפאה ובבית, איתור החסמים בגוף, שמירה על משקל לאורך זמן . דיקור סיני להרזיה, הוא המתכון הסודי לירידה במשקל.

עם יד על הדופק- כמה פעמים ניסיתם לרדת במשקל ונכשלתם?

ניסיתם להתמיד בדיאטה לטווח הרחוק והתייאשתם באמצע?

הגוף שלכם זועק לשינוי?

המתכון הטוב ביותר לירידה במשקל הוא הבחירה בדיקור סיני להרזיה

הרפואה הסינית שמה לה לדגש לטפל במכלול של הגוף ולכן, מטרתו של דיקור סיני להרזיה הוא להוריד הן את המשקל ואת אחוזי השומן ולשמר אותם לזמן ארוך תוך דגש על תזונה נכונה ומאוזנת, להתנהל היטב גם בבית.

היתרון המרכזי של הרפואה הסיני, הוא באבחנה המבדלת בין המטופלים, אשר הופך את הטיפול הסיני למוצלח ויעיל. היכולת להבין מדוע אדם לא מצליח להוריד במשקל או עולה במשקל, על ידי כך שבזמן האבחון ניתן להבין אילו נקודות לדקור ואיזו תזונה מתאימה לו כדי לעזור לו להוריד במשקל ולשמור על הירידה לאורך זמן.

למחטים בהליך הירידה במשקל יש תפקיד חשוב, הם משחררים את החסמים שמפריעים לתפקוד הגוף, לשריפת השומנים ומעכבים את חילוף החומרים התקין.

הכירו את הנקודות לדיקור סיני

הרפואה הסינית, כידוע, מבדילה ומבחינה בין מטופלים שונים ובעיות שונות. בטרם בחירת נקודות הדיקור הסיני להרזיה, יבצע המטפל אבחון ויזהה את האיזורים החסומים בגוף , אותם יש לשחרר. בנוסף, ישנן נקודות קבועות שאותם נוהגים להוסיף לטיפול המערכתי ומטרתן לחזק את הטיפול. הנקודות הללו נמצאות סמוך לאוזן: נקודת רעב, נקודת איזון מערכתית, נקודה המשפיעה על תפקוד בלוטת התריס ונקודת הקיבה.

דיקור סיני גם בבית

בנוסף לדיקור המתבצע בקליניקה, בבית, ניתן להשלים את הטיפול עם מדבקת מחט זעירה אשר ממוקמת באיזורים שונים היוצרים חסמים. אפשר להתקלח איתם, לישון איתן. למעשה, הן כמעט בלתי מורגשות או נראות.

לסיכום, דיקור סיני לדיאטה מטרתו לשחרר את החסמים, לאפשר ירידה מתונה, שתשמור על משקל תקין ולאורך זמן, ללא כאבים וכטיפול משלים בבית.

לתייעצות בנושא הרזיה או קביעת טיפול חייגו עכשיו 052-6756770 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: